Strona główna O Firmie Praca Projekty Unijne Galeria Kontakt
O Firmie:

W roku 1994 roku, kiedy to właściciel Grzegorz Wiśniewski zakładał firmę, pracował jednocześnie jako projektant, stolarz i tapicer. Z upływem lat malutka jednoosobowa działalność urosła do rangi Fabryki Mebli ze 100-osobowym składem, ciągle zatrudniająca nowych pracowników. Dokonał tego nie tylko dzięki ciężkiej pracy, ale przede wszystkich: ogromnej pasji, zamiłowaniu do perfekcji i rozmowach z ludźmi, przez co poznawał ich potrzeby dotyczące mebli. Od tamtej pory wpaja to swoim pracownikom a efekt tych działań mogą Państwo zobaczyć w naszych produktach.


 

Fabryka Mebli „WIZA” E. G. Wiśniewscy Sp. J. specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości mebli tapicerowanych. Do naszej produkcji wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie i maszyny, ale to praca człowieka daje ostateczny niepowtarzalny i wysokiej jakości efekt.

Meble w naszej Fabryce produkowane są dla odbiorców hurtowych. Głównymi odbiorcami są firmy angielskie, niemieckie, francuskie i holenderskie, gdzie nasze meble cieszą się ogromnym zainteresowaniem w związku z dużym wyborem modeli i tkanin obiciowych. Nasi projektanci dbając o klienta regularnie wprowadzają do naszej oferty nowe wzory.

Zapewniamy krótki termin realizacji zamówień. Organizujemy dowóz mebli w kraju i za granicą.

 

Copyright 2011 by www.wiza.com.pl All rights Reserved.